Profil przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających swoją przygodę z rysunkiem, aplikującym na studia Architektoniczne za minimum 2 lata. Kurs polecany uczniom 1 i 2 klas liceum.
Opcja dla tegorocznych maturzystów oraz osób mających wcześniejsze doświadczenie rysunkowe z innych szkół, chcących podnieść swoje umiejętności na nowy, wyższy poziom. Pełen zakres tematyczny zapewnia zarówno doskonałe opanowania warsztatu rysunkowego oraz merytoryczne przygotowanie do egzaminów.
Maksymalna ilość zajęć w tygodniu dla najbardziej wymagających. Efektywny profil nauki gwarantujący szybkie budowanie umiejętności rysunkowych i stałe postępy w różnych technikach rysunkowych. Rozszerzony program o dodatkowe ćwiczenia praktyczne umożliwia najskuteczniejsze przygotowanie do egzaminów na różne uczelnie wyższe w tym samym czasie.
Nauka rysunku to nasza pasja i jedyne zajęcie. Dlatego jesteśmy w stanie poświęcić 100% uwagi naszym uczniom nie tylko na każdych zajęciach ale i poza nimi. Podczas zajęć uczniowie poddawani są stałej opiece i korekcie rysunkowej prowadzących, odpowiedzialnych za ocenę poprawności realizowanych zadań i ich jakościowe wykonanie. Nasza szkoła rysunku jest dla uczniów. Jeśli będziesz potrzebował pomocy – zawszę ją otrzymasz.
W naszej pracy zwracamy uwagę na postępy każdego ucznia indywidualnie. Proces kształtowania sprawności rysunkowych przebiega u każdego odrębnie. Nasza metoda nauki polega na ocenie i usprawnianiu umiejętności dostosowując naszą pomoc do bieżących osiągnięć kursanta. Każdy rysunek powstaje w wyniku współpracy uczeń – nauczyciel.
Efektem naszej pracy i wieloletniego doświadczenia dydaktycznego jest unikalny program kształcenia, którego skuteczność potwierdzona jest wysoką zdawalnością naszych kursantów. Różnorodna tematyka zajęć jest dostosowywana do wymagań egzaminacyjnych stawianym na wielu uczelniach. Nie ograniczamy Cię, po naszym kursie posiadasz szeroki wybór uczelni na które możesz aplikować. Dzięki nam rysunek to nie przeszkoda, ale wyjątkowa umiejętność. Co roku udoskonalamy tematykę, tworzymy bardziej wymagające zadania, co roku jesteśmy lepsi!
Cennik