Zainteresowanych nauką rysunku i malarstwa wyłącznie hobbystycznie, nie aplikujących na studia wyższe. Hobby to kurs malarstwa w Kielcach, który prowadzony jest przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem metodycznym.
W różnym wieku, nie tworzymy bariery wiekowej. Masz ochotę rozwijać swoją pasję w ramach własnego wolnego czasu? Doskonale, nasz kurs jest właśnie dla Ciebie!
Chcących poznać ciekawych ludzi, dzielących wspólną pasję, spędzających czas w przyjemnym klimacie i w wyjątkowym miejscu. Zajęcia prowadzimy w niezobowiązującej, partnerskiej atmosferze, najczęściej w towarzystwie pysznej kawy.
Szukających profesjonalnego wsparcia w rozwijaniu własnego warsztatu plastycznego i rysunkowego oraz tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z malarstwem zupełnie od podstaw.
3+1 to czasowa struktura zajęć. 3 godziny merytorycznej pracy z nauczycielem plus dodatkowa godzina pracy warsztatowej, podczas której kursanci mogą poprosić o pomoc w wykonywaniu innej pracy lub dokończyć bieżące zadanie rysunkowe.
Cennik