Zainteresowanych nauką rysunku i malarstwa wyłącznie hobbystycznie, nie aplikujących na studia wyższe. Hobby to kurs malarstwa w Kielcach, który prowadzony jest przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem metodycznym.
W różnym wieku, nie tworzymy bariery wiekowej. Masz ochotę rozwijać swoją pasję w ramach własnego wolnego czasu? Doskonale, nasz kurs jest właśnie dla Ciebie!
Chcących poznać ciekawych ludzi, dzielących wspólną pasję, spędzających czas w przyjemnym klimacie i w wyjątkowym miejscu. Zajęcia prowadzimy w niezobowiązującej, partnerskiej atmosferze, najczęściej w towarzystwie pysznej kawy.
Szukających profesjonalnego wsparcia w rozwijaniu własnego warsztatu plastycznego i rysunkowego oraz tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z malarstwem zupełnie od podstaw.
… bez względu na wiek, płeć, wykształcenie, doświadczenie – możesz wstawić tutaj dowolną wymówkę. Tak naprawdę kluczem do opanowania umiejętności malarstwa lub rysunku (tak jak każdej innej umiejętności) jest zaangażowanie oraz skuteczne metody nauki. Zakładamy, że to pierwsze już masz – dlatego stworzyliśmy dla Ciebie skuteczny program nauki, który pozwoli Ci w szybkim tempie opanować praktyczny warsztat oraz rozwinąć swoje własne artystyczne aspiracje.
wielu różnych technik malarskich i rysunkowych

tworzenia z wyobraźni i z natury

posługiwania się różnymi stylami malarskimi
zestaw konkretnych narzędzi artystycznych do tworzenia własnych dzieł poza kursem

dostęp do specjalistycznych porad i pomocy w praktyce

wiedzę na tematy związane ze sztuką
krok po kroku jak stworzyć własny rysunek i obraz

jak rozwinąć swój własny styl artystyczny

czym malować i rysować, aby podnieść jakość swojego warsztatu
PROFIL PODSTAWOWY

Profil dla osoby początkującej. Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z rysunkiem i malarstwem ten profil jest właśnie dla Ciebie. Na zajęciach poznasz podstawowe techniki malarskie i rysunkowe, umożliwiające Ci dalsze samodzielne rozwijanie warsztatu. Zajęcia realizujemy w systemie:
PROFIL ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY

Jest to oferta przeznaczona dla osób mających własne doświadczenie rysunkowe bądź malarskie oraz naszych kursantów, którzy ukończyli kurs podstawowy. W ramach tego kursu posługujemy się dodatkowymi technikami m.in.: tusz, kreda, pisak, węgiel, pastela. Na tych zajęciach rozwiniesz swój warsztat oraz stworzysz własne dzieła w różnych stylach malarskich. Zajęcia realizujemy w systemie:
Cennik